השירותים שלנו

כל פתרונות ההגברה החשמל והציוד לאירועים

הציוד שלנו הינו מן המתקדמים בשוק ומתוחזק ברמה גבוהה.
מה שמייחד אותנו הוא תכנון מקדים, התאמה אופטימלית לצרכי הלקוח, מציאת פתרונות חכמים ויעילים בשטח, כמו גם פתרון בעיות במהלך האירוע.

גנרטורים

ברשותנו צי גנרטורים במגוון גדלים, מושתקים, סופר מושתקים, רגילים, מסונכרנים, עם מכלי דלק built in ועם מכלי דלק חיצוניים. אפשרויות השינוע שלנו הן בלתי מוגבלות. אנו נגיע לכל קריאה עם כל סוג גנרטור, לכל מקום. פרטו לנו את צרכי האירוע ונתאים לכם תכנית חשמל של חיסכון מרבי והתנהלות חכמה.

תשתיות חשמל

פריסות חשמל וחישובי ההספקים מצריכים תכנון מוקפד ולרוב יצירתי של הנחת הכבלים. אנו מחזיקים בכמות ובמגוון כבלים מן הגדולים בשוק. הטכנאים שלנו יפרסו את הכבלים בהנאה ובדיוק מרבי לכל פינה בשטח האירוע ולדוכנים. אנו מבצעים מידי שנה את האירועים והפסטיבלים המורכבים ביותר ומתמחים ביצירת פתרון מקיף וחשוב מכל בטיחותי.

תאורה

מערכות תאורה חכמה, מערכות לתאורת במה מלאה, עיצוב תאורה, תאורת שטיפה. תאורה קבועה, פנסים חכמים. לכל סדר גודל. תארו לנו את חזון האירוע שלכם ואנו נהפוך את החזון למציאות.

הגברה

מערכות PA, מערכות Line Array, מיקרופונים. מערכות המותאמות למופעי במה בכל סדר גודל ומקום ולאירועים פרטיים. אנו נלווה אותך שלב אחר שלב החל מבניית המפרט המדויק ועד להבאת חווית הסאונד הטובה ביותר.

מצננים

האקלים במדינתנו מזמן שימוש במצננים בתקופות ניכרות של השנה. יש לנו מלאי גדול מאוד של מצננים שאנו משנעים לכל חלקי הארץ. המצנן מכסה שטח נרחב ומקל על תחושת עומס החום במתחמי האירוע באופן יעיל ביותר.